RU RU UA UA PL PL

Schody ruchome podłogi

Spetsremontazh jest producentem wszelkiego rodzaju wind i importerem wind i schodów ruchomych z różnych firm zagranicznych, które stosują zaawansowaną technologię międzynarodową, niezależnie rozwijając kluczowe elementy windy (napędy trakcyjne, systemy sterowania, mechanizmy drzwiowe), ponad 10 lat doświadczenia w produkcji, sprzedaży i instalacji.

Nasze produkty obejmują windę pasażerską, windę panoramiczną, windę szpitalną, windę dla osób niepełnosprawnych, windę towarową, windę towarową bez pomieszczenia maszynowego, windę domową, windę samochodową, windę hydrauliczną itp. Zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 1000 wind towarowych i ponad 100 modeli wind, a także naprawiliśmy ponad sto schodów ruchomych/travlatorów w okresie naszej działalności.

 Prawdopodobnie żaden powstający obecnie nowoczesny kompleks handlowy, wystawienniczy czy rozrywkowy, dworzec kolejowy czy lotnisko, obiekt sportowy czy kinowo-koncertowy nie może być zbudowany bez zastosowania schodów ruchomych. Instalacja schodów ruchomych jest konieczna w przypadkach, gdy chcemy zapewnić ciągły ruch ludzi z jednego poziomu na drugi. Samo urządzenie to mechanizm podnoszący i transportowy zainstalowany na pochyłości i wyposażony w ruchome stopnie.

 Schody ruchome to mechanizm podnoszący, który zapewnia dość szybkie podnoszenie i opuszczanie się pieszych, znacznie upraszczając nasze życie.
Jego kąt nachylenia wynosi od 30 do 35 stopni, a jego działanie jest bardzo proste, pomimo całej zewnętrznej złożoności konstrukcji.

Ta solidna konstrukcja, składająca się z ramy (szkieletu schodów ruchomych), poszycia i stopni, działa dzięki silnikowi elektrycznemu, który obraca przekładnię, a ta z kolei napędza mechanizm łańcuchowy, do którego przymocowane są stopnie. Jak wspomniano powyżej, są one stosowane w centrach handlowych, metrze i na stacjach kolejowych.

Istnieją dwa główne typy:

Tunelowe - długie odcinki. Są one często instalowane na stacjach metra.

Mają duży margines wytrzymałości, ale ta wytrzymałość odbywa się kosztem zwartości. Wielkość kąta, pod jakim się porusza, wynosi 30 stopni.

Piętro po piętrze - krótko mówiąc, są one instalowane w centrach handlowych. Są one bardziej kompaktowe niż tunelowe. Kolejną różnicą jest to, że jest wielu producentów, wiele rozwiązań konstrukcyjnych, różne opcje cenowe, krótko mówiąc, klient będzie miał wiele do przemyślenia.

Zalety:

 • Duża pojemność, będzie zmaksymalizować ruch przestrzeni handlowej.
 • Możliwość przekierowania ruchu we właściwym kierunku poprzez ustawienie kierunku jazdy dla schodów ruchomych.

Wady:

 • nie powinien być używany do przemieszczania wózków lub dużych ładunków, wózków dziecięcych itp.
 • konieczne jest wkomponowanie schodów ruchomych w architekturę budynku.
 • wysoki koszt, w porównaniu z podnośnikiem w minimalnej konfiguracji podstawowej.

Jesteśmy gotowi dostarczyć schody ruchome dowolnej modyfikacji i producenta, wykonać prace związane z montażem schodów ruchomych w budynku, a także przeprowadzić konserwację i naprawę tego typu wind.

Jesteście zainteresowany wciągnikiem?

1. Zadzwoń pod numer tel. 506898030. Chętnie Ci pomożemy!
2. Jeśli chcesz zaproponować własny projekt techniczny windy i chcesz poznać koszt i warunki jej wykonania, to wypełnij formularz i wyślij go do nas na adres polserwiswinda@yahoo.com.
Po otrzymaniu Państwa zapytania przygotujemy dla Państwa ofertę techniczno-handlową określającą koszt i warunki wykonania.

Zamówić przeliczanie projektowania dźwiga

On-line przeliczanie projektowania dźwiga

Publikacje

Przydatne informacje, artykuły i odpowiedzi na pytania.

Zamówić przeliczanie projektowania windy

On-line przeliczanie projektowania windy

Nasze zalety:

 • 10 letnie doświadczenie pracy na rynku sprzętów dźwigowych Ukrainy południowej, centralnej zarówno zachodniej.
 • Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w przeprowadzeniu prac montażowych, naprawy i obsługi.
 • Posiadanie bazy materiałowo-technicznej, własnych maszyn, co pozwala nadać konsumentowi najlepszą ofertę.
 • Pełne spektrum prac obsługi wszelkich systemów dźwigowych, od małych do wysokotechnologicznych wind.
 • Posiadamy konto wlutowe, ponieważ przeszliśmy akredytację w Celni Ukrainy, która daję nam możliwość współpracować z partnerami zagranicznymi
 • Bezpieczny, jakościowy i na czas robiony montaż sprzętów dźwigowych.
  Nie istnieje tego, z czym nie poradzimy!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

Nie znaleźliście, to czego szukaliście? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania