RU RU UA UA PL PL

Wyciąg z domku

Winda dla domków


Firma Spetsremontazh jest oficjalnym dystrybutorem wielu fabryk wind, ma wyłączną umowę i prawa do instalacji wind kilku włoskich marek, wielokrotnie wygrywała przetargi, ponieważ ma znaczące zalety wynikające z możliwości oferowania sprzętu po cenie producenta i bardziej niż rozsądne ceny za jego instalację.

Windy dostarczane są do klientów w możliwie najkrótszym czasie. Ale to nie jedyna rzecz, która może zainteresować działalność firmy. Przede wszystkim klientów przyciąga wysoka jakość urządzeń dźwigowych, niskie ceny i dostępność gotowych ofert ukraińskich producentów.

Windy dla domków letniskowych.
W ostatnich latach bardzo modne są windy do domków letniskowych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ prywatne gospodarstwa domowe często mają kilka pięter, a zatem jest to o wiele bardziej wygodne, aby zainstalować windę domku i poczuć wszystkie korzyści z tego sprzętu. Firma dostarcza windy do domków letniskowych w wykonaniu standardowym i na indywidualne parametry. Można kupić windę o dowolnej konfiguracji, która w pełni realizuje swoją główną funkcję - pionowy ruch pasażerów. 

Jednocześnie sprzęt ten wyróżnia się estetyką. Projektanci firmy są gotowi zaprojektować windę domkową w dowolnym stylu - wszystko zależy od życzenia klienta. Winda domku nie wymaga dużo miejsca jak na swoją lokalizację. Jeśli w domu nie ma miejsca na windę, idealnym rozwiązaniem będzie dołączony szyb panoramiczny.

Cechy charakterystyczne nowoczesnych wind
Nowoczesne windy domkowe charakteryzują się podwyższonym komfortem użytkowania, są bezgłośne, ekonomiczne, a co najważniejsze - niezawodne i przyjazne dla środowiska. Windy posiadają dwa rodzaje napędów - elektryczny i hydrauliczny nowej generacji. Udźwig takich podnośników wynosi od 180 kg do 1 tony, a prędkość 0,15 - 1,0 m/s.

Specjalnie podkreślają kompaktowość elewatorów domków. Ze względu na niewielkie wymiary, taka winda może być zainstalowana praktycznie w każdym prywatnym domu. Nie ma potrzeby spełniania szczególnych warunków w tym zakresie. Specjaliści z firmy zawsze dokładnie określą, jaki rodzaj windy jest potrzebny dla tego domu, w jakiej części rezydencji najlepiej ją zainstalować i czego będzie wymagała.

Dostarczone urządzenia dźwigowe spełniają wymagania normy europejskiej 81.41, w tym wymagania dla osób niepełnosprawnych, gwarantując jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo użytkowników.

Główne cechy charakterystyczne podnośników domków:

 • Udźwig - do 250 kg
 • Całkowita wysokość podnoszenia - do 12 m
 • Prędkość maksymalna - 0,15 m/sek.
 • Liczba przystanków - 2...5

Jesteście zainteresowany wciągnikiem?

1. Zadzwoń pod numer tel. 506898030. Chętnie Ci pomożemy!
2. Jeśli chcesz zaproponować własny projekt techniczny windy i chcesz poznać koszt i warunki jej wykonania, to wypełnij formularz i wyślij go do nas na adres polserwiswinda@yahoo.com.
Po otrzymaniu Państwa zapytania przygotujemy dla Państwa ofertę techniczno-handlową określającą koszt i warunki wykonania.

 

Zamówić przeliczanie projektowania dźwiga

On-line przeliczanie projektowania dźwiga

Publikacje

Przydatne informacje, artykuły i odpowiedzi na pytania.

Zamówić przeliczanie projektowania windy

On-line przeliczanie projektowania windy

Nasze zalety:

 • 10 letnie doświadczenie pracy na rynku sprzętów dźwigowych Ukrainy południowej, centralnej zarówno zachodniej.
 • Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w przeprowadzeniu prac montażowych, naprawy i obsługi.
 • Posiadanie bazy materiałowo-technicznej, własnych maszyn, co pozwala nadać konsumentowi najlepszą ofertę.
 • Pełne spektrum prac obsługi wszelkich systemów dźwigowych, od małych do wysokotechnologicznych wind.
 • Posiadamy konto wlutowe, ponieważ przeszliśmy akredytację w Celni Ukrainy, która daję nam możliwość współpracować z partnerami zagranicznymi
 • Bezpieczny, jakościowy i na czas robiony montaż sprzętów dźwigowych.
  Nie istnieje tego, z czym nie poradzimy!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

Nie znaleźliście, to czego szukaliście? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania