RU RU UA UA PL PL

Winda

Dostawa dowolnych urządzeń dźwigowych!
Przedsiębiorstwo Naukowo-Produkcyjne "Spetsremmontazh" jest gotowe do dostarczenia każdego urządzenia dźwigowego produkcji krajowej i zagranicznej, jak również do wykonania jego instalacji i wsparcia technicznego. Jednak nie każda firma jest w stanie zamontować windę tak, aby odbierając dzieło, klient mógł z zachwytem stwierdzić, że tak, to naprawdę jest to - bezpieczne, niezawodne i trwałe.

Spetsremontazh jest producentem wszelkiego rodzaju wind i importerem wind i schodów ruchomych z różnych firm zagranicznych, które stosują zaawansowaną technologię międzynarodową, niezależnie rozwijając kluczowe elementy windy (wciągarki windowe, systemy sterowania, mechanizmy drzwiowe itp.), ponad 10 lat doświadczenia w produkcji, sprzedaży i instalacji. 

 Nasze produkty obejmują windę pasażerską, windę panoramiczną, windę szpitalną, windę noszy, windę towarową, windę towarową bez pomieszczenia maszynowego, windę domową, windę samochodową, windę hydrauliczną itp. Zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 1000 wind towarowych i ponad 100 modeli wind, a także naprawiliśmy ponad sto schodów ruchomych/travlatorów w okresie naszej działalności.

W procesie pracy wchodzimy w interakcje z dostawcami, monitorujemy pojawiające się innowacje i nowatorskie technologie w dziedzinie inżynierii windowej.

Nasza oferta składa się z kilku opcji i wspólnie z klientem ustalamy najlepszą opcję pod względem parametrów technicznych i budżetu - opcję, która w pełni odpowiada interesom naszego klienta.

Nasz klient nie będzie musiał rozumieć rysunków windy i uzgadniać ich z producentem urządzenia. Dział techniczny firmy opracuje dokumentację zamówieniową i projektową z uwzględnieniem wszystkich osobliwości i wymiarów istniejącej lub projektowanej części budynku klienta z uwzględnieniem wybranego urządzenia dźwigowego i wymagań jego producenta.

Podpisując umowę zobowiązujemy się do oddania gotowego rezultatu w określonym terminie.

Zaufaj tylko specjalistom, ponieważ winda musi być certyfikowana na Ukrainie, a instalacja jest pracą o podwyższonym niebezpieczeństwie i na taką pracę powinno być pozwolenie, dodatkowo, aby ją uruchomić będzie wymagane zdanie egzaminu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy windy, a Twoje pytanie zostanie rozwiązane w najlepszy sposób! Lub zadzwoń do nas na +485068980303 jeśli masz dodatkowe pytania.

Zamówić przeliczanie projektowania dźwiga

On-line przeliczanie projektowania dźwiga

Publikacje

Przydatne informacje, artykuły i odpowiedzi na pytania.

Zamówić przeliczanie projektowania windy

On-line przeliczanie projektowania windy

Nasze zalety:

  • 10 letnie doświadczenie pracy na rynku sprzętów dźwigowych Ukrainy południowej, centralnej zarówno zachodniej.
  • Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w przeprowadzeniu prac montażowych, naprawy i obsługi.
  • Posiadanie bazy materiałowo-technicznej, własnych maszyn, co pozwala nadać konsumentowi najlepszą ofertę.
  • Pełne spektrum prac obsługi wszelkich systemów dźwigowych, od małych do wysokotechnologicznych wind.
  • Posiadamy konto wlutowe, ponieważ przeszliśmy akredytację w Celni Ukrainy, która daję nam możliwość współpracować z partnerami zagranicznymi
  • Bezpieczny, jakościowy i na czas robiony montaż sprzętów dźwigowych.
    Nie istnieje tego, z czym nie poradzimy!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

Nie znaleźliście, to czego szukaliście? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania