RU RU UA UA PL PL

Winda pasażerska

 Spetsremontazh jest producentem wszelkiego rodzaju wind i importerem wind i schodów ruchomych z różnych firm zagranicznych, które stosują zaawansowaną technologię międzynarodową, niezależnie rozwijając kluczowe elementy windy (wciągarki windowe, systemy sterowania, mechanizmy drzwiowe itp.), ponad 10 lat doświadczenia w produkcji, sprzedaży i instalacji. 

 Nasze produkty obejmują windę pasażerską, windę panoramiczną, windę szpitalną, windę dla osób niepełnosprawnych, windę towarową, windę towarową bez pomieszczenia maszynowego, windę domową, windę samochodową, windę hydrauliczną itp. Zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 1000 wind towarowych i ponad 100 modeli wind, a także naprawiliśmy ponad sto schodów ruchomych/travlatorów w okresie naszej działalności.

 Windy osobowe to dziś coś więcej niż tylko środek transportu między piętrami. Winda jest częścią wystroju wnętrza, środkiem kontroli ruchu i oczywiście niezawodnym pomocnikiem w każdym domu. To właśnie z tego powodu, podchodząc do kwestii wyboru windy - klienta nurtuje szereg pytań: 

 • Którego producenta wybrać?
 • Projekt kabiny i pulpitu sterowniczego windy ?
 • Projektowanie bramownic i przycisków telefonicznych ?
 • Jakość i producent wciągarki (napędu) elewatora ?
 • Części do instalacji i montażu ?
 • Czas dostawy urządzeń podnośnikowych ?
 • Czas dostawy podnośnika?

Jak widać, problemów jest całe mnóstwo, a przykłady nie obejmują ich wszystkich. Istnieje wiele strategii wyboru windy, niektórzy spieszą się, aby przejść z poważnym producentem wind, takich jak KONE, SCHNEIDER, OTIS ..., wierząc, że drogie oznacza niezawodne. Inni, wręcz przeciwnie, próbując ciąć budżet, kupują windę od mało znanych producentów. Ktoś szuka specjalnej konstrukcji, którą nie wszyscy producenci posiadają. 

We wszystkich przypadkach odpowiedź jest taka sama - zaufać tylko profesjonalistom do prowadzenia tej sprawy, ponieważ winda musi być certyfikowana na Ukrainie, a instalacja jest pracą o podwyższonym stopniu zagrożenia i na taką pracę należy mieć pozwolenie, dodatkowo do jej uruchomienia wymagane będzie zdanie egzaminu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy windy, a Twoje pytanie zostanie rozwiązane w najlepszy sposób! Lub zadzwoń do nas na +48506898030 jeśli masz dodatkowe pytania.

Zamówić przeliczanie projektowania dźwiga

On-line przeliczanie projektowania dźwiga

Publikacje

Przydatne informacje, artykuły i odpowiedzi na pytania.

Zamówić przeliczanie projektowania windy

On-line przeliczanie projektowania windy

Nasze zalety:

 • 10 letnie doświadczenie pracy na rynku sprzętów dźwigowych Ukrainy południowej, centralnej zarówno zachodniej.
 • Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w przeprowadzeniu prac montażowych, naprawy i obsługi.
 • Posiadanie bazy materiałowo-technicznej, własnych maszyn, co pozwala nadać konsumentowi najlepszą ofertę.
 • Pełne spektrum prac obsługi wszelkich systemów dźwigowych, od małych do wysokotechnologicznych wind.
 • Posiadamy konto wlutowe, ponieważ przeszliśmy akredytację w Celni Ukrainy, która daję nam możliwość współpracować z partnerami zagranicznymi
 • Bezpieczny, jakościowy i na czas robiony montaż sprzętów dźwigowych.
  Nie istnieje tego, z czym nie poradzimy!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

Nie znaleźliście, to czego szukaliście? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania