RU RU UA UA PL PL

Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne Spetsremmontazh zajmuje się produkcją, instalacją, modernizacją i serwisem urządzeń dźwigowych. Nasza firma działa na tym rynku od 2006 roku. W trakcie swojej działalności firma ugruntowała sobie pozycję solidnego partnera.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wciągników materiałowych, przeznaczonych do przemieszczania ładunków w dowolnym kierunku, o różnej masie, dowolnej objętości.

Aby osiągnąć ten cel, nieustannie poszukujemy tego, co najlepsze, koncentrując się na trendach rynkowych. Otwarta informacja zwrotna od naszych klientów pomaga naszym specjalistom śledzić wszelkie, nawet najdrobniejsze życzenia. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają na zaoferowanie niestandardowych rozwiązań.

Produkcja wind jest procesem czasochłonnym i wymagającym. W końcu tylko wysokiej jakości urządzenia podnoszące mogą zapewnić bezpieczne miejsca pracy.

Wysokie kwalifikacje inżynierów, projektantów i elektromechaników z odpowiednim doświadczeniem w dziedzinie urządzeń dźwigowych pozwalają na przyjęcie indywidualnych zamówień na produkcję dźwigów o dowolnym przeznaczeniu. Produkcja dźwigów jest procesem czasochłonnym i odpowiedzialnym.Tylko wysokiej jakości urządzenia dźwigowe mogą zapewnić bezpieczną pracę. Główne wymagania dotyczące tego typu urządzeń to rzetelność, bezpieczeństwo, płynna praca i dokładne zatrzymanie oraz oczywiście niski poziom generowanego hałasu.

Spetsremontazh - producenci wciągników
Spetsremontazh jest producentem wciągników z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom przystępnych cen, wysokiej jakości wszystkich wykonywanych prac, dogodnych terminów, a także gwarancji bezpieczeństwa i niezawodności w działaniu.

Naszym celem nie jest przekroczenie oczekiwań naszych klientów, dlatego staramy się organizować produkcję wciągników zgodnie z wszelkimi wymogami dotyczącymi bezpiecznej eksploatacji urządzeń dźwigowych. Dlatego podstawą produkcji wciągników jest ścisła kontrola jakości produktów oraz ich zgodność z normami.

Spetsremontazh oferuje szeroką gamę produktów. Jest to nie mniej niż 12 pozycji: windy osobowe, towarowe, samochodowe, energooszczędne, platformy parkingowe, podnośniki nożycowe i wiele innych.

Produkcja dźwigów i asortyment produktów
Produkcja wind posiada nie tylko szeroką gamę standardowych rozwiązań, ale również firmy opracowują indywidualne projekty dla tych urządzeń dźwigowych, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby klientów. Przy tym uwzględnia się w możliwie największym stopniu specyficzne wymagania dotyczące eksploatacji urządzenia, zależne od specyfiki zastosowania.

Ponadto, wszystkie urządzenia są produkowane zgodnie z normami przyjętymi na Ukrainie, jak również standardami światowymi. Na przykład, pewne wymagania mają zastosowanie do elektrycznych i hydraulicznych dźwigów ogólnego przeznaczenia, które są instalowane w budynkach publicznych i budynkach przedsiębiorstw przemysłowych.

Produkcja podnośników i pomoc w doborze sprzętu
Jeśli trudno jest wybrać odpowiedni sprzęt, specjaliści Spetsremontazh będą w stanie przeprowadzić kwalifikowane konsultacje wstępne. Oprócz produkcji wind i podnośników nasi pracownicy służą pomocą w doborze urządzeń dźwigowych zgodnie z wymaganiami Urzędu Nadzoru Budowlanego i innych przepisów.

Zamówić przeliczanie projektowania dźwiga

On-line przeliczanie projektowania dźwiga

Publikacje

Przydatne informacje, artykuły i odpowiedzi na pytania.

Zamówić przeliczanie projektowania windy

On-line przeliczanie projektowania windy

Nasze zalety:

  • 10 letnie doświadczenie pracy na rynku sprzętów dźwigowych Ukrainy południowej, centralnej zarówno zachodniej.
  • Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w przeprowadzeniu prac montażowych, naprawy i obsługi.
  • Posiadanie bazy materiałowo-technicznej, własnych maszyn, co pozwala nadać konsumentowi najlepszą ofertę.
  • Pełne spektrum prac obsługi wszelkich systemów dźwigowych, od małych do wysokotechnologicznych wind.
  • Posiadamy konto wlutowe, ponieważ przeszliśmy akredytację w Celni Ukrainy, która daję nam możliwość współpracować z partnerami zagranicznymi
  • Bezpieczny, jakościowy i na czas robiony montaż sprzętów dźwigowych.
    Nie istnieje tego, z czym nie poradzimy!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

Nie znaleźliście, to czego szukaliście? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania